237,900.00 €

Kresánkova 22, Bratislava
  • Kód nehnuteľnosti: 894
  • Výmera: 85,72 m²
  • Year built: 2005
  • Status:
  • Typ:

Popis

Dispozícia bytu:
Byt má výmeru 85,72 m2 s loggiou 8,8 m2 a murovanou pivnicou 4,2 m2. Byt sa nachádza na 2. z 6. poschodí s výťahmi. Byt je situovaný na juhozápad.
Okná sú v bielom plastovom prevedení s bielymi žalúziami. Do bytu sa vchádza bezpečnostnými dverami do rozľahlej vstupnej chodby, v ktorej sú zabudované na mieru vyrobené roll-dor skrine s množstvom úložného prietostoru. Všetky vstupy do izieb sú samostatné.
Z chodby vchádzame do samostatnej toalety a samostatnej kúpeľne so sprchovacím kútom a vaňou. Klimatizovaná obývacia izba je prepojená s kuchyňou a jedálňou, z obývacej izby je vstup na loggiu s úchvatným výhľadom. Kuchyňa je v hnedom vyhotovení s množstvom úložného priestoru a so vstavanými spotrebičmi: vstavaná chladnička s mrazničkou, rúra Whirlpool, mikrovlnka Whirlpool , digestor, nová umývačka riadu, sklokeramická doska, nerezový drez.
Takisto do spálne, ako aj do detskej izby, je samostaný vstup priamo z chodby.

Bytový dom je novostavba z roku 2005.

Okolie a vybavenosť: V okolí bytu je vybudovaná infraštruktúra (obchody, škola, škôlka, pošta, lekáreň), iba minúta chôdze na zastávku MHD.
Dostupnosť do centra mesta s MHD. Veľkou výhodou je blízkosť lesoparku Líščie údolie, ktorý ponúka možnosti prechádzok, turistiky.